dezinfekce v chovech prasat

Čistění pomocí gelu a pěny

» Čištění pomocí gelu a pěny:

- nejnovější techniky čištění před dezinfekcí, zajišťující dlouhou kontaktní dobu přípravku s povrchem. BIOGEL - odstraňuje tuk a težko odstranitelné nečistoty. Ve vyšších koncentracích vytváří gel. V nižším ředění vytváří velmi hustou pěnu, která velmi dobře ulpívá vertikálních površích. DM CID-S - alkalický čistící přípravek s predezinfekční složkou - vytváří pěnu.


dezinfekce vody

« dezinfekce vody:

- CID 2000 - během 4-6 hodin vyčistí váš vodovodní řád, odstraní usazeniny vodního kamene a biofilm, který je zdrojem velkého množství škodlivých bakterií - Použití CID 2000 v období výkrmu každý druhý den (nebo denně v kritických obdobích) v nižší koncentraci desinfikuje pitnou vodu. Dochází k dramatické redukci množství Enterobacteriace, lehké acidifikaci vody a zlepšení zdravotního stavu v důsledku nižšího výskytu průjmu. Neovlivňuje chutnost vody a množství jejího příjmu. Snižuje používání medikace.

Sprejování

» Sprejování:

- běžně používaná technika pro dezinfekci v chovech zvířat - VIROCID, CID 20 nebo KICKSTART 2 eliminují všechny viry, bakterie, plísně a jejich spóry. Všechny přípravky obsahují antikorozivní látky, jsou vysoce koncentrované, širokospektrální, se synergickým účinkem.

Pěnování:

- VIROCID, CID 20 nebo KICKSTART 2 lze použít pomocí pěnové lancety ve formě pěny, která lépe zviditelňuje ošetřenou plochu, zajišťuje lepší přilnavost a delší kontaktní dobu obzvlášť na vertikálních površích a stropech.

Fogování

« Fogování:

- použití CID 20, KICKSTART 2 a VIROCID za pomocí plynovacího zařízení vám zajistí dokonalou dezinfekci na celé ploše, v každém koutku i jinak nedostupném místě, včetně používaných technologií.

dezinfekce obuvi

» dezinfekce obuvi:

- pouze přípravky, které jsou účinné v přítomnosti organického materiálu, jako VIROCID, CID 20 a KICKSTART 2 budou dezinfikovat vaši obuv, před každým vstupem do objektu. Používá se 1-2% roztok, který se obměňuje 1x týdně, nebo je-li znečištěn.

dezinfekce transportních vozidel

« Transportní vozidla:

- po důkladné mechanické očistě, dezinfikujte vozidla postřikem nebo pěnováním s použitím přípravků KICKSTART 2, VIROCID nebo CID 20. Všechny tyto přípravky jsou antikorozivní a nepoškozují lak automobilů a jiné doplňky.
Designed by Frog-Graphics